Contact

U kan ons op 101 verschillende mogelijkheden contacteren! Hieronder kan u de meest voor de hand liggende mogelijkheden vinden.
Opgelet: gebruik deze e-mail adressen enkel in KSA-verband. (Spam, Reclame, e.d. valt daar dus niet onder)

Wie?e-mail
Alle leidingleiding@ksa-mater.be
Leeuwkesleeuwkes@ksa-mater.be
Jongknapenjongknapen@ksa-mater.be
Schildknapenschildknapen@ksa-mater.be
Knapenknapen@ksa-mater.be
Jonghernieuwersjonghernieuwers@ksa-mater.be
Hoofdleidinghoofdleiding@ksa-mater.be
Verhuurverhuur@ksa-mater.be
Webmasterwebmaster@ksa-mater.be